26. 3. 2022

Začátek zápasu: 09:30:00

Výsledné skóre: 71:65
Dílčí skóre: 17:10, 33:30, 49:56

Ani ne po 12ti hodinách od zápasu s Berounem nastoupili naši kadeti k dalšímu zápasu, tentokrát v Rokycanech. I s tímto týmem jsme v prvním utkání na domácí palubovce prohráli.
Naším cílem proto bylo předvést své zlepšení a pokusit se zopakovat výkon z pátku. Zejména poctivou obranu domácí rozehrávky a aktivních křídel, postupný útok a hru bez zbytečných ztrát.
Pro tým až překvapivě, jsme vše jen s drobnými nedostatky plnili od začátku až do posledních minut. Výborná byla zejména kolektivní obrana.
Během zápasu nám domácí ani jednou neutekli na větší než 5ti bodový rozdíl. Dokonce jsme před poločasem vedli o 4. Škoda jen min. 8mi neproměněných vyložených šancí!
Ještě pár minut před koncem jsme byli "na dostřel". Konečná prohra o 6 bodů je vlastně i našim částečným vítězstvím. Kdo by ještě před pár týdny předpověděl takový výkon.
Stínem je těžké zranění kotníku z 8mé min. Pakaeva. Za vyzdvihnutí stojí výkon Honzy Beneše, který bez střídání odtáhl celé utkání na rozehrávce. Samozřejmě chválím Sama za nebojácnost (v jeho věku a přístupu je pro klub a svou kategorii U15 příslibem do příští sezóny), Lorika a Tomáše za obranu, Vojtu za druhý poločas. Ostatní za kolektivní přístup k tréninkům i zápasům.
Body:
Beneš 16 -2x3, Sokol 11, Witney-Bartoň-Pakaev 8, Pešek 6, Sahatqiu 4, Pelikán-Kolar 2.