15. 11. 2019

Začátek zápasu: 18:30:00

Výsledné skóre: 114:78
Dílčí skóre: 32:28 60:48 89:65

V pátek večer přivítala Thermie na své palubovce rezervní tým Sokolova disponující hráči do 21 let. Domácí začali zápas šňůrou 10-0 a vypadalo to, že v zápase nebude pochyb o vítězi. Bohužel nám nefungovala světelná tabule a tak hráči nevěděli stav utkání, ani zbývající čas. To se velmi podepsalo na našem výkonu, zápas spíš připomínal páteční trénink. Hráči dávali snadné koše, ale zároveň je velmi snadno inkasovali a tak jsme v poločase vedli pouze o 12 bodů. Po výměně stran domácí trenér apeloval na své svěřence, aby utáhli šrouby v obraně. Domácí tým tak provedl a Thermie vyhrála druhý poločas 58:30. Díky tomu si připsala již třetí výhru vřadě. Za pochvalu stojí pracovitost a nasazení všech mladých hráčů. Tradičně nás bodově drželi Hendrych 38b a Boyko 28b.