Výsledné skóre: 62: 102
Dílčí skóre: 21:34, 37:56, 53:86

NRL U17, Basketbal Jiskra Domažlice - TJ Thermia 62: 102

V sobotu nás čekalo dopolední utkání na palubovce Domažlic.
Kluci se do domácích opřeli hned od úvodu když agresivní obranou a důrazným zakončením získali rychlé vedení 10:1, které nadále navyšovali. Po celé utkání jsme však po daném koši nebo neproměněné střele malinko zapomínali zajišťovat vlastní koš a domažlickým tak nabízeli situace 1:0, které samozřejmě trestali. Nejvíce hned v úvodní čtvrtině, za kterou díky tomu dali 21b. To však plynulo i z přemíry snahy o získání míče a dá po zbytek utkání bylo vidět zlepšení. Stav jednotlivých čtvrtin nicméně ukazoval o rozložení sil na hřišti a bylo pouze otázkou s jakým rozdílem, nasazením a přístupem utkání dohrajeme. Pochvala pro všechny, že v každé čtvrtině z kluků sálala energie a soupeři vnutili svůj herní styl. Rozdíl ve skóre neustále narůstal a to i ve chvílích kdy jsme nastupovali s mladšími hráči, kteří se také dokázali prosadit. Pověstnou stobodovou hranici nakonec překonal právě jeden z mladíků Honza Beneš a tak se všichni těší na jeho příspěvek do šatny ?
Trojky: 1 - 3, TH: 17/7 - 18/7, Fauly: 15 - 16
Sestava a body: Vlášek 27, Vitvar 25(2 trojky, 6/3), Sloboda13(4/1), Janů10(6/2), Bleha 8, Kolář 6, Beneš 5(2/1), Bican 4, Rudenchk 4, Frűhauf.