30. 3. 2019

Začátek zápasu: 16:00:00

Výsledné skóre: 73:81
Dílčí skóre:

V boji o druhé místo v naší skupině jsme v přímém souboji a posledním domácím utkáním hráli se soupeřem až z dalekého Varnsdorfu.
Od prvních minut se hrál rychlý basketbal. Bohužel začátek našim ani trochu nevyšel. Pět neproměněných trestných hodů a pasivní hra Thermie, vynesla soupeři během úvodní čtvrtky 10ti bodový náskok, který se nám do konce utkání nepodařilo překonat.
Přesto, že jsme zhruba od 8mé minuty zařadili vyšší rychlost, výrazně zlepšili obranu a útok, k porážce hostů to nestačilo. Několikrát jsme se dostali na rozdíl 3-5ti bodů. Většinou vlastní chyby způsobili konečnou prohru.
Pozitiva: poměrně málo ztrát-11, zlepšení v obraně i útoku.
Negativa: špatný obranný doskok, slabé kolektivní pojetí a nedostatečná komunikace mezi hráči.
Přesto zápas hodnotím pozitivně! Ukázali jsme zlepšení, a hráli zápas který se musel divákům líbit!
Hráčem utkání přes fantastický výkon Jirky Vlaška a Fandy Zemana volím Tomáše Horu. Nebojácný a odhodlaný přínos pro tým!
Palec dolu pro trenéra! Aleš ví proč!
Body: Jiří Vlášek 23, Fanda Kolar 22, Kirill Rudenchuk 12, Honza Beneš 8, Vojtěch Bican 4, Tomáš Hora a Hung Vien 2