Výsledné skóre: 59:44
Dílčí skóre: 10:9, 27:28, 43:34

U15
Sokol Vyšehrad: TJ Thermia 59:44
Dnes naše patnáctky jeli za soupeřem na pražský "Vyšák". V historické tělocvičně, kde hráli za mlada i naši veteráni chtěli domácím vrátit nelichotivou porážku z prvního kola 47:84 a navázat na vzestupnou výkonnost. Podařilo se nám jen to druhé. Prvních 20min naznačilo možnosti týmu, který dle mého sahá v naší skupině až do první trojky! O vítězství jsme ale přišli během prvních pěti minut po poločase. Domácí zklamaní poločasovou prohrou poslechli svého trenéra a tvrdým pressem po celém hřišti donutili Vary k hromadě hloupých ztrát a odskočili na rozdíl 10ti bodů. Pak už jen udržovali v poklidu své vedení až do konce zápasu.
Dnes se jednoznačně ukázalo jak hodně nám chybí v důležitých momentech sehranost, respektive trénink v 10ti lidech.
Svými body nad ostatními čněl Fanda Kolář, ale ani jeho výkon nebyl ideální a nestačil na výhru. Naopak překvapil svou nebojácnosti Aleš Pelikán-chválím. Ostatní zůstali daleko za svými možnostmi. S více jak 35 ztrátami nelze pomýšlet na vítězství.
Body: Kolář 24, Rudenchuk 12, Pelikán 5, Hrnko 2, Beneš 1