Veteráni TJ Thermie K.Vary se účastnili dosud všech pořádaných ročníků MČR.
V letošním roce dokonce ve dvou kategoriích.
Nejstarší tým mistrovství byli naši hráči 75+
Bartošek, Krčma, Vavřina, Vavřík doplnění o pět plejerů z Buldok Praha. Družstvo vedl a trénoval Jan Kašpar.
Tento tým hrál jediné utkání proti týmu +70. Nejlepším střelcem v zápase byl Otakar Bartošek, který zaznamenal 8 bodů,
Bez ohledu na výsledek byli jako jediní ze své kategorie vyhlášeni za MISTRY ČR!
Druhé družstvo co reprezentovalo náš klub byli hráči 70+, Neuwirth, Pakosta, Němec, Krupička, Horčička, Rauch, Červený, Kašpárek, Kámen doplněni o Jarmilu Mackovou. Trenérem a vedoucím týmu byl Pavel Čížek..
V této kategorii kromě Thermie byli přihlášeni oddíly Buldok Praha a TJ Košice.
Výsledky:
Thermie 70+ : Buldoci, 32: 25
Thermie 70+ : Košice, 40: 16
Po neuvěřitelných výkonech a vítězstvích jsme obsadili 1.místo a zároveň po 13-té vyhráli svou kategorii!
Třináctinásobní mistři. Neuvěřitelné.
Nutno zmínit, že v kategorii 65+ v týmu " Už jen trosky " hrál Z. Mikula - další nezlomný Thermiák!
Během sobotního galavečera obě naše družstva převzala za vítězství ve svých kategoriích poháry a diplomy.
Ota Bartošek ještě obdržel cenu jako třetí nejstarší hráč turnaje.
Hráčům, trenérům i realizačním týmům děkujeme za příkladnou reprezentaci klubu a propagaci.basketbalu. Zároveň všem přejeme hodně zdraví a sil na 14. MČR veteránů v basketbale v roce 2020.