Další basketbalová sobota 8.12.2018 pro naše chlapce kategorie U13.

K dvojutkání přijeli kluci z Klatov, kteří se již v první čtvrtině dostali do 19 bodového náskoku a to hlavně díky naší malé efektivitě při zakončovaní. Dalším kamenem úrazu bylo opět naše vyhazování a uvolňování pro míč. V tomto tempu se nesl i zbytek zápasu.

První čtvrtina druhého zápasu se nesla ve stejném tempu jako první zápas,pak ale Klatovy začaly hrát záměrně pasivní hru a umožnili nám dávat body, čehož jsme využili a v páté minutě čtvrté čtvrtiny jsme vedli o 2 body. Ovšem poté Klatovy znovu začaly hrát svoji typickou hru a zápas skončil skórem 44:49 pro soupeře.
Oproti prvnímu zápasu se chlapci zlepšili v převážení balónu na útočnou půlku a také začali chtít hrát. Na trénincích se nyní musíme soustředit na střelbu a na zlepšení basketbalového systému, který velmi vázne.

Thermie:BK Klatovy 16:86

Thermie:BK Klatovy 44:49